O FIRMIE

Firma budowlana TABUD to solidny partner budowlany działający na terenie województwa małopolskiego. Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnią tradycją; prowadzimy działalność na rynku polskim od 1995 r. Naszym klientom oferujemy współpracę przy realizacji inwestycji budowlanych. Wykonujemy przede wszystkim różnego rodzaju prace z kamienia naturalnego. Ponadto nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie budownictwa, począwszy od modernizacji i remontów a skończywszy na stawianiu nowych obiektów. Również prowadzimy prace ziemne z użyciem koparki gąsienicowej.

W ramach swojej działalności oferujemy także obróbkę i sprzedaż kamienia naturalnego; dysponujemy szeroką gamą produktów w zakresie gatunku, wielkości oraz kolorystyki.

Przez lata istnienia, zyskaliśmy w branży miano solidnej firmy, która dzięki wykwalifikowanej załodze oraz odpowiednim zapleczu sprzętowym jest w stanie spełnić nawet najbardziej wyszukane wymagania klientów. Wykonaliśmy już wiele projektów standardowych oraz indywidualnych. Działając na rynku na przestrzeni tylu lat zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie w branży budowlanej.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie na zasadach partnerskich oferując najwyższą jakość świadczonych usług. Staramy się, aby oczekiwania Klienta na każdym etapie inwestycji były w pełni zaspokojone.

Wybierając naszą firmę nasz Klient ma gwarancję wykonania zlecenia na najwyższym poziomie. Fakt, że Klienci do nas wracają przy kolejnych inwestycjach oraz polecają nasze usługi swoim znajomym świadczy o zadowoleniu z naszych realizacji.
Zapraszamy do współpracy!