O FIRMIEFirma budowlana TABUD to solidny partner budowlany działający na terenie województwa małopolskiego. Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnią tradycją; prowadzimy działalność na rynku polskim od 1995 r. Naszym klientom oferujemy współpracę przy realizacji inwestycji budowlanych. Wykonujemy przede wszystkim różnego rodzaju prace z kamienia naturalnego. Ponadto nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie budownictwa, począwszy od modernizacji i remontów a skończywszy na stawianiu nowych obiektów. Również prowadzimy prace ziemne z użyciem koparki gąsienicowej.

W ramach swojej działalności oferujemy także obróbkę i sprzedaż kamienia naturalnego; dysponujemy szeroką gamą produktów w zakresie gatunku, wielkości oraz kolorystyki.

Przez lata istnienia, zyskaliśmy w branży miano solidnej firmy, która dzięki wykwalifikowanej załodze oraz odpowiednim zapleczu sprzętowym jest w stanie spełnić nawet najbardziej wyszukane wymagania klientów. Wykonaliśmy już wiele projektów standardowych oraz indywidualnych. Działając na rynku na przestrzeni tylu lat zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie w branży budowlanej.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie na zasadach partnerskich oferując najwyższą jakość świadczonych usług. Staramy się, aby oczekiwania Klienta na każdym etapie inwestycji były w pełni zaspokojone.

Wybierając naszą firmę nasz Klient ma gwarancję wykonania zlecenia na najwyższym poziomie. Fakt, że Klienci do nas wracają przy kolejnych inwestycjach oraz polecają nasze usługi swoim znajomym świadczy o zadowoleniu z naszych realizacji.
Zapraszamy do współpracy!

Rozpocznij z nami współpracę
Współpracując z nami, zyskujesz nie tylko komfort i poczucie bezpieczeństwa, ale także możliwość optymalizacji kosztów obsługi.
Skontaktuj się z nami
Zdobyte doświadczenie pozwala nam na stały rozwój, co przekłada się na najwyższą jakość wykonanych prac.
TABUD roboty ogólnobudowlane
Mieczysław Tabaszewski
Ludwika Solskiego 37, 32-800 Brzesko
NIP: 8691130978
REGON: 852527785
Telefon
667-970-237
Email
biuro@ogrodzenia-kamien.pl
Projekt i wykonanie strony: Website Development 2020